SKN

Solidny partner inwestycji

Firma Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o. o. z siedzibą w Krapkowicach działa na terenie Polski jako generalny (wyłączny) dystrybutor kruszyw produkowanych przez kopalnie wchodzących w skład koncernu Basalt AG oraz produktów firm BORNIT i Rathscheck.

Spółka została założona w 1994 roku i rozpoczęła działalność dystrybuując kruszywa produkowane przez KSS Bartnica w Kopalni Melafiru Rybnica Leśna i Kopalni Gabra Słupiec. Od tego czasu stale rozszerzamy swoją działalność tak o nowy asortyment jak i cały proces logistyczny dostaw do naszych klientów.

SKN oferuje materiały kamienne gabro, melafir, bazalt, szarogłaz i granit do mas bitumicznych i betonów wszystkich kategorii, mieszanki, tłucznie i swoją logistyką obejmujemy teren całego kraju.

Od 2000 roku dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości produkty chemii drogowej Bornit, a od 2009 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o izolacje bitumiczne Bornit.

Oprócz działań związanych ściśle ze sprzedażą i dystrybucją, celem lepszego poznania potrzeb naszych klientów, Śląskie Kruszywa Naturalne aktywnie działają między innymi w Polskim Stowarzyszeniu Wykonawców Asfaltowych.

S.K.N. Sp. z o.o. wchodzi w skład koncernu Basalt-Action-Gesellschaft

Obszary naszej działalnosci

Materiały do budowy dróg i linii kolejowych

Wysokiej jakości grysy, mieszanki, tłucznie produkowane na wysokiej klasy zakładach przeróbczych z twardych skał wydobywanych w kamieniołomach gabra, melafiru, bazaltu, granitu, czy szarogłazu.

Chemia drogowa, mostowa i kubaturowa

Najwyższej jakości materiały do budowy i naprawy dróg, izolacji fundamentów, w których zawarte jest 150 lat tradycji i doświadczenia firmy Bornit, które przekładają się na szeroki asortyment produktów, możliwy dzięki licznym własnym programom badań na ich ciągłym rozwojem i jakością.

Pokrycia oraz okładziny z łupka naturalnego

Wyjątkowe, najwyższej jakości pokrycia dachowe i fasadowe z łupka naturalnego Rathscheck. Szlachetna w swoim wyglądzie ozdoba każdego domu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.