SKN

Solidny partner inwestycji

Firma Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o. o. z siedzibą w Krapkowicach działa na terenie Polski jako generalny (wyłączny) dystrybutor kruszyw produkowanych przez kopalnie wchodzących w skład koncernu Basalt AG oraz produktów firm BORNIT i Rathscheck.

Spółka została założona w 1994 roku i rozpoczęła działalność dystrybuując kruszywa produkowane przez KSS Bartnica w Kopalni Melafiru Rybnica Leśna i Kopalni Gabra Słupiec. Od tego czasu stale rozszerzamy swoją działalność tak o nowy asortyment jak i cały proces logistyczny dostaw do naszych klientów.

SKN oferuje materiały kamienne gabro, melafir, bazalt, szarogłaz i granit do mas bitumicznych i betonów wszystkich kategorii, mieszanki, tłucznie i swoją logistyką obejmujemy teren całego kraju.

Od 2000 roku dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości produkty chemii drogowej Bornit, a od 2009 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o izolacje bitumiczne Bornit.

Oprócz działań związanych ściśle ze sprzedażą i dystrybucją, celem lepszego poznania potrzeb naszych klientów, Śląskie Kruszywa Naturalne aktywnie działają między innymi w Polskim Stowarzyszeniu Wykonawców Asfaltowych.

S.K.N. Sp. z o.o. wchodzi w skład koncernu Basalt-Action-Gesellschaft

Obszary naszej działalnosci

Materiały do budowy dróg i linii kolejowych

Wysokiej jakości grysy, mieszanki, tłucznie produkowane na wysokiej klasy zakładach przeróbczych z twardych skał wydobywanych w kamieniołomach gabra, melafiru, bazaltu, granitu, czy szarogłazu.

Chemia drogowa, mostowa i kubaturowa

Najwyższej jakości materiały do budowy i naprawy dróg, izolacji fundamentów, w których zawarte jest 150 lat tradycji i doświadczenia firmy Bornit, które przekładają się na szeroki asortyment produktów, możliwy dzięki licznym własnym programom badań na ich ciągłym rozwojem i jakością.

Pokrycia oraz okładziny z łupka naturalnego

Wyjątkowe, najwyższej jakości pokrycia dachowe i fasadowe z łupka naturalnego Rathscheck. Szlachetna w swoim wyglądzie ozdoba każdego domu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. 

Czytaj naszą politykę prywatności i RODO