Przejdź do treści strony

Aktualności

a a a

Faktury elektroniczne

Aktualności

SKN - 31 Marz 2016 r.

Śląskie Kruszywa Naturalne Spółka z o. o. od stycznia 2014 roku przesyła odbiorcom faktury w formie elektronicznej. Jest to forma korzystna zarówna dla sprzedawcy jak i nabywcy, zapewniająca w sposób bezpieczny tanie i szybkie przesyłanie faktur elektronicznych w formacie PDF.

Jeżeli są Państwo zainteresowani taką formą odbierania dokumentów prosimy o pobranie „Porozumienia w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej” i odesłanie na adres siedziby SKN dwóch egzemplarzy podpisanych porozumień. Po podpisaniu przez Zarząd SKN jeden egzemplarz Porozumienia zostanie Państwu zwrócony. Prosimy również o podpisanie „Akceptacji” ( załącznik nr 1) przez osoby reprezentujące odbiorcę, potwierdzającej wyrażenie zgody na przesyłanie faktur w formie elektronicznej.

Faktury elektroniczne mogą być odbierane przez zarejestrowanego i niezarejestrowanego użytkownika platformy internetowej „miedzyfirmami.pl”. Celem odbierania faktur elektronicznych sugerujemy Państwu korzystanie z platformy jako użytkownik zarejestrowany gdyż oznacza to dla odbiorcy dodatkowe korzyści. Do pobrania są również : załącznik nr 2 do porozumienia tj. „Instrukcja zakładania konta do e-faktur na platformie «miedzyfirmami.pl»”, oraz załącznik nr 3 „Instrukcja odbierania faktur elektronicznych jako zarejestrowany użytkownik i jako niezarejestrowany użytkownik platformy «miedzyfirmami.pl»”.

« Powrót do listy