Faktury elektroniczne

Śląskie Kruszywa Naturalne Spółka z o. o. od stycznia 2014 roku przesyła odbiorcom faktury w formie elektronicznej. Jest to forma korzystna zarówna dla sprzedawcy jak i nabywcy, zapewniająca w sposób bezpieczny tanie i szybkie przesyłanie faktur elektronicznych w formacie PDF.

Jeżeli są Państwo zainteresowani taką formą odbierania dokumentów prosimy o pobranie „Porozumienia w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej” i odesłanie na adres siedziby SKN dwóch egzemplarzy podpisanych porozumień. Po podpisaniu przez Zarząd SKN jeden egzemplarz Porozumienia zostanie Państwu zwrócony. Prosimy również o podpisanie „Akceptacji” ( załącznik nr 1) przez osoby reprezentujące odbiorcę, potwierdzającej wyrażenie zgody na przesyłanie faktur w formie elektronicznej.

Faktury elektroniczne mogą być odbierane przez zarejestrowanego i niezarejestrowanego użytkownika platformy internetowej „miedzyfirmami.pl”. Celem odbierania faktur elektronicznych sugerujemy Państwu korzystanie z platformy jako użytkownik zarejestrowany gdyż oznacza to dla odbiorcy dodatkowe korzyści. Do pobrania są również : załącznik nr 2 do porozumienia tj. „Instrukcja zakładania konta do e-faktur na platformie «miedzyfirmami.pl»”, oraz załącznik nr 3 „Instrukcja odbierania faktur elektronicznych jako zarejestrowany użytkownik i jako niezarejestrowany użytkownik platformy «miedzyfirmami.pl»”.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.