Kruszywa do betonu i kolejowe

Śląskie Kruszywa Naturalne poszerzyły swoją ofertę materiałów kamiennych o kruszywa gabro do produkcji betonów, tak nawierzchni drogowych jak i betonów konstrukcyjnych oraz o tłuczeń gabro dla kolejnictwa.

Uzyskane certyfikaty potwierdzają wysoką jakość naszych kruszyw zgodną z normami PN-EN-12620, PN-EN 13450. Dotychczas uznaną wśród producentów mas bitumicznych w całym kraju wysoką jakość naszych produktów możemy zaoferować w nowych segmentach rynku rozszerzając obszar naszego działania na producentów betonu towarowego, inwestycje dróg w technologii betonowej oraz zwiększając nasze zaangażowanie w inwestycjach w infrastrukturę kolejową.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.