Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada Polska

Od 8 do 10 maja w Targach Kielce odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada- Polska.

Już po raz 24, kielecki ośrodek wystawienniczo–kongresowy stanie się areną do prezentacji sprzętu i materiałów do budowy dróg. Jest to największe przedsięwzięcie branżowe w kraju. Śląskie Kruszywa Naturalne biorą w nim udział od wielu lat. Jest to niepowtarzalna okazja aby w jednym miejscu zapoznać się z nowościami w branży, spotkać wielu partnerów i kontrahentów, omówić bieżące kontakty jak i nawiązać nowe. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych obecnych i przyszłych klientów do odwiedzenia naszego stoiska.

Stoisko SKN mieści się w, znajdującej się naprzeciw głównego wejścia na tereny targowe, Hali E - stoisko nr 23.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.