Targi Autostrada-Polska 2012 w Kielcach

Zakończyła się XVIII edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Targach Kielce

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym kontrahentom oraz gościom, którzy odwiedzili nas na naszym stoisku w trakcie osiemnastych Targów AUTOSTRADA-POLSKA, które odbyły się w dniach 8-11 maja w halach wystawienniczych Targów Kielce.

Na tradycyjnie utrzymanym w biało-niebieskiej kolorystyce stanowisku SKN na Targach Autostrada-Polska był nieustanny ruch. Mieliśmy zaszczyt Gościc przedstawicieli większości firm i przedsiębiorstw, z którymi od wielu lat owocnie współpracujemy przy budowie dróg i autostrad. Odbyliśmy wiele owocnych spotkań oraz udzielaliśmy informacji na temat naszych produktów, szczególnie chemii drogowej i mostowej. Nawiązaliśmy również nowe kontakty, które mamy nadzieję zaowocują równie udaną współpracą jak z obecnymi naszymi klientami.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.