Targi Kielce

Dziękujemy wszystkim naszym kontrahentom, którzy odwiedzili nas na naszym stoisku w trakcie siedemnastych Targów AUTOSTRADA-POLSKA, które odbyły się w dniach 10-13 maja w halach wystawienniczych Targów Kielce.

AUTOSTRADA-POLSKA to miejsce, w którym znaleźć można wszystko to, co niezbędne jest przy budowie dróg ekspresowych i autostrad.  Wśród ponad 700 firm i wystawców nie mogło zabraknąć Śląskich Kruszyw Naturalnych Sp. z o. o. największego i wiarygodnego dostawcy kruszyw w Polsce. Czego wyrazem był nieustanny ruch na naszym stoisku tłumnie odwiedzanym przez naszych kontrahentów – przedstawicieli firm drogowych. Pod tradycyjnie biało-niebieskimi barwami stoiska odbyliśmy wiele owocnych spotkań oraz udzielaliśmy informacji na temat naszych produktów, szczególnie chemii drogowej i mostowej. Na stoisku prezentowane były również urządzenia  do maszynowego wbudowywania produktów chemii drogowo-mostowej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. 

Czytaj naszą politykę prywatności i RODO