Targi Kielce

Dziękujemy wszystkim naszym kontrahentom, którzy odwiedzili nas na naszym stoisku w trakcie siedemnastych Targów AUTOSTRADA-POLSKA, które odbyły się w dniach 10-13 maja w halach wystawienniczych Targów Kielce.

AUTOSTRADA-POLSKA to miejsce, w którym znaleźć można wszystko to, co niezbędne jest przy budowie dróg ekspresowych i autostrad.  Wśród ponad 700 firm i wystawców nie mogło zabraknąć Śląskich Kruszyw Naturalnych Sp. z o. o. największego i wiarygodnego dostawcy kruszyw w Polsce. Czego wyrazem był nieustanny ruch na naszym stoisku tłumnie odwiedzanym przez naszych kontrahentów – przedstawicieli firm drogowych. Pod tradycyjnie biało-niebieskimi barwami stoiska odbyliśmy wiele owocnych spotkań oraz udzielaliśmy informacji na temat naszych produktów, szczególnie chemii drogowej i mostowej. Na stoisku prezentowane były również urządzenia  do maszynowego wbudowywania produktów chemii drogowo-mostowej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.